Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


ZAGŁOSUJ NA NAS


TorrentTorrent: Maciej Siembieda - Miejsce i imię (2018) [ebook PL] [epub mobi pdf]
Dodał:  nicollubin
Data: 15-05-2018
Rozmiar: 8.43 MB
Seed: 1
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki
Gatunek: 
Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: ---
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 22:46:30

OPIS:
Maciej Siembieda
Miejsce i imię
Cykl: Jakub Kania (tom 2)
thriller/sensacja/kryminał  
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]

premiera 14 marca 2018Jakub Kania, były prokurator IPN, otrzymuje od Instytutu Pamięci Jad Waszem w Jerozolimie zlecenie odnalezienia miejsca pochówku holenderskich Żydów zamordowanych w niewielkim obozie koncentracyjnym na Górze św. Anny. Szybko odkrywa, że zwierzchnik obozu, generał SS Albrecht Schmelt uruchomił tam własny, głęboko utajniony biznes: szlifiernię diamentów, która przerabiała materiał przewożony przez holenderskich Żydów wyciąganych z transportu do Oświęcimia.

Zarówno Kania jak i Instytut nie mają pojęcia, że za zleceniem poszukiwania grobów stoi czyjaś żądza zapanowania nad światowym rynkiem diamentów, a gra toczy się o “miejsce i imię” (po hebrajsku Jad Waszem) nie tylko więźniów z obozu, ale też ciągle aktywnych wyznawców faszyzmu i zwykłych ludzi, którzy stanęli na drodze diamentowego szlaku.


DETALE TORRENTA:[ ]
Podziękowania,
 
Komentarze